Kilka słów o nas

Witamy na stronie firmy LUKSTA.

Firma powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów związane z kompleksową dekoracją okien oraz serwisem i naprawą stolarki otworowej. Istniejemy na rynku od kilku miesięcy, ale nasz Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży. 

Oferujemy szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach i bardzo wysokiej jakości. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt dla Twojego domu lub biura. W większości przypadków produkty wykonujemy pod indywidualne zamówienia klientów. 

Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Wspólnie dobierzemy produkt, który najpełniej odpowiada na Twoje potrzeby. Oferujemy profesjonalny montaż, a jeżeli chcesz zamontować samodzielnie – chętnie doradzimy. 

Przygotowujemy bezpłatne, niezobowiązujące wyceny. Jako potwierdzenie jakości oferowanych produktów udzielamy na wszystkie produkty dwuletniej gwarancji, która obejmuje także bezpłatny serwis.

 

Dobrze wiemy, że regularne przeglądy serwisowe oraz właściwa konserwacją systemów okuciowych i lakierniczych wydłużają żywotność stolarki oraz ograniczają wydatki na ogrzewanie. Możemy Ci w tym pomóc.

 

Zapraszamy!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 300zł
Bezpieczne zakupy
Wszystkie transakcje są zabezpieczone
Pomoc techniczna
System pomocy czynny 24/7 na dobe
Zwrot towaru
Do 14 dni możliwość zwrotu towaru
Przeceny
Częste przeceny na nasz asortyment

Produkty przecenione


Najlepiej sprzedające


Najnowsze produkty